100% ovocné stripsy Veri Beri

Výjimečná přirozeně sladká dobrota

100% ovocné složky a nic víc | vysoký obsah vlákniny | bez přidaného cukru | bez konzervantů | bez barviv | bez lepku

Pečlivě si vybíráme, komu umožníme dodávat nám pouze přírodní a čerstvé suroviny ze zdravého a zralého ovoce a bobulí. Pyré a koncentrované šťávy jsou stejně čerstvé jako ovoce, jen jsou zhuštěné díky odpaření části vody. Všechny ovocné složky jsou smíchány na základě vlastní originální a pečlivě vytvořené receptury. Směs vaříme a odpařujeme v nízkoteplotní vakuové nádobě, dokud není hotová, a tak se zrodí ovocné stripsy Veri Beri.

Proč ovocné stripsy Veri Beri?

Jen z ovoce

Stripsy Veri Beri jsou právem označeny jako 100% ovocné - jsou totiž vyrobeny výhradně z ovocných produktů! Každá složka pochází z přírodního a čerstvého ovoce: čerstvé ovocné pyré, koncentrovaná ovocná šťáva, pektin a vláknina z citrusových plodů, přírodní ovocná příchuť.

Bez přidaného cukru

Při výrobě nepoužíváme žádný cukr ani jiná sladidla, proto veškerá sladká chuť ovocných stripsů Veri Beri pochází pouze z ovocného cukru přirozeně se vyskytujícího v ovocném pyré a šťávě.

Bez barviv a konzervantů

Od počátku bylo naším hlavním cílem vytvořit 100% přírodní sladkou dobrotu bez umělých přísad, proto ovocné stripsy Veri Beri neobsahují žádné konzervanty, umělé příchutě ani jiné špatné látky.

Bohatý zdroj vlákniny

Ovocné stripsy Veri Beri jsou vynikajícím zdrojem vlákniny. Vláknina je nezbytná pro náš trávicí systém, díky tomu se pak cítíme dobře a zdravě. Mnoho výzkumů ukazuje, že vláknina má velký vliv na metabolické procesy v celém těle a dokonce napomáhá k dobré tělesné hmotnosti. Většina lidí má však nedostatečný denní příjem vlákniny. Veri Beri pomáhá přidávat vlákninu do naší stravy, protože jedno balení obsahuje více než 3 gramy citrusové vlákniny!

Citrusový pektin

Jednou z ingrediencí používaných při výrobě ovocných stripsů Veri Beri je pektin z citrusových plodů. Pektin je přírodní sacharid, který se vyskytuje v ovoci a používá se jako želírující látka v cukrářské výrobě. Pektin je rozpustná vláknina, která podle mnoha výzkumných studií má velmi pozitivní vliv na celkovou funkčnost lidského těla a některé studie dokonce dokazují, že bojuje proti rakovině.

Přirozeně bez lepku

Ovocné stripsy Veri Beri jsou vyrobeny výhradně z ovoce, což znamená, že 100% ingrediencí použitých při výrobě jsou ovocné produkty (ovocné pyré a koncentrované šťávy, ovocné pektiny a ovocná vláknina, přírodní ovocná příchuť). Ovocné stripsy Veri Beri proto neobsahují lepek, arašídy, sóju, vejce a jiné nebezpečné alergeny, díky čemuž jsou bezpečné a vhodné úplně pro každého!

Dlouhá trvanlivost

Přestože nejsou k výrobě ovocných stripsů Veri Beri používány žádné konzervační látky, doba trvanlivosti našich výrobků je dlouhá přirozeně díky speciální výrobní technologii, která uchovává velmi nízkou úroveň vlhkosti a vysoký obsah přírodních ovocných cukrů. Zaručujeme, že naše výrobky lze skladovat po dobu až 12 měsíců.

Balení "zip-lock"

Ovocné stripsy Veri Beri jsou baleny ve velmi pohodlném a snadno přenosném balení se zip uzávěrem pro opakované použití. Takže se nebojte, pokud se vám nebo vašemu dítěti nepovede sníst celé balení najednou, pak využijte zip uzávěr a své dobroty si schovejte na později!

 

Kde koupit Veri Beri?

 

Sledujte nás:

instagram @VeriBeri.cz
facebook @VeriBeri.cz

Kontaktujte nás!
Diskuse
Comments

Hana Karafiátová

Geniální produkt mňam. Skvělé, jsem nadšená. Koupila jsem si příchuť malina. Zprvu sem si říkala, cena celkem vysoká za takový balíček, ale kdy ochutnala mňam. Kam se hrabou gumový medvídci plní cukru a já nevím čeho. Tohle je výborné a opravdu je to tak plná chuť, že stačí si dát jeden dva a člověk je spokojený. Balíček mě vydržel docela dlouho, takže za mě je to top :-)

Další